Każdy z nas ma jakiegoś bohatera. W szkole na pewno nie raz w dawnych czasach zdarzyło nam się opowiadać o osobach, które nie tyle są dla nas wzorem do naśladowania, ale również bohaterami

Superbohaterowie

Każdy z nas ma jakiegoś bohatera. W szkole na pewno nie raz w dawnych czasach zdarzyło nam się opowiadać o osobach, które nie tyle są dla nas wzorem do naśladowania, ale również bohaterami. Tak, najpewniej nie raz ktoś podał nazwisko swojej mamy, a na pewno swojego taty. Czasem jednak wymienianie były postacie, które na co dzień goszczą/gościły na ekranach telewizyjnych. Wiele osób chciało się wzorować na superbohaterach. Część z nich odeszła już w zapomnienie, a część z nich nadal cieszy się niesłabnącą sławą i chwałą następnych pokoleń oraz…ich rodziców. Jeżeli lubimy czytać o superbohaterach to powinniśmy zapoznać się z taką pozycją jak “Liga Niezwykłych Dżentelmenów. Burza“.

W świecie przygód

Trzeba powiedzieć, że seria “Liga Niezwykłych Dżentelmenów” to jedna z najlepszych pozycji jaka gości na rynku już od dłuższego czasu. Nie tylko obecna młodzież zapoznaje się z tą fascynującą serią, ale także wielu dorosłych chętnie dołącza kolejne przygody tego komiksu do już bogatej kolekcji, jaką wiele osób ma w swoich domach. Aby zapoznać się z kolejnym tomem tej najlepszej serii przygodowej o superbohaterach nie trzeba zapoznawać się z innymi częściami. Jednak wiele osób z wielką przyjemnością sięga po wcześniejszej części, aby zobaczyć jak genialni bohaterowie muszą radzić sobie z różnymi przeciwnościami losu, wrogami oraz nadciągającymi zagładami. “Liga Niezwykłych Dżentelmenów. Burza” to opowieść o superbohaterach posiadających niezwykłe moce. Ilustratorem tej wspaniałej części, jak i wielu poprzednich jest słynny już Alan Moore cechujący się niezwykłą precyzją oraz dokładnością.

Zagłada oraz ocalenie

Tym razem pani Night (postarzała szefowa brytyjskiej agencji MI5) razem z dwoma przyjaciółkami Miną Murray(nawróconą wampirzycą) i Orlando (zmiennopłciowa istota) udają się do nad starożytny staw Aiszy, gdzie zostają całkowicie odmłodzone. Śladem trzech pań rusza nowy szef Mi5, który ma w planach zniszczenie wszystkich nadnaturalnych stworzeń, jakie zamieszkują naszą planetę. Jakby tego było jednak mało, to nad planetą wisi groźba jej zagłady. Czy w obliczu tej zagłady panie będą umiały poradzić sobie z człowiekiem, który je prześladuje? Jak się okazuje spisek nowego szefa Mi5 jest niczym w porównaniu do zagłady jaka zbliża się w ekspresowym tempie do Ziemi. Czy bohaterowie o nadnaturalnych mocach, w tym nowy kapitan Nemo, staną w jednym szeregu, aby ocalić ludzkość? Tego dowiemy się zagłębiając się w ten świetnie ukazany komiks, który będzie na pewno nie lada gratką w pokaźnych biblioteczkach fanów przygód wspaniałych superbohaterów.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com

Autor

biuro@seodot.pl